تبلیغات

آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

آموزش نحوه تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ویژه‌ی مشاورین املاک، مدیران قرارداد، مالکین و سازنده‌ها که دقیقه به شما نحوه تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت حرفه‌ای، کامل و جامع را آموزش خواهیم داد.

اگر بخواهیم قراردادهای املاک را ازنظر سختی و پیچیدگی چه ازنظر حقوقی و چه ازنظر اجرایی دسته‌بندی و رتبه‌بندی کنیم قطعاً سخت‌ترین آن‌ها قرارداد مشارکت در ساخت است.

اهمیت تنظیم صحیح و اصولی قرارداد مشارکت در ساخت ساختمان:

همان‌طور که میدانید در قانون مدنی ازنظر قراردادی ما 2 نوع عقد داریم:

1-عقود معین

2-عقود نامعین

اولین دسته که عقود معین هستند شامل قراردادهایی مانند اجاره‌نامه، مبایعه‌نامه هستند. و دسته بعدی عقود نامعین هستند مانند قرارداد مشارکت در ساخت که عقد نامعینی است.

حال تفاوت در چیست؟ در قانون مدنی عقد معین دارای چارچوب خاص و معینی است به عبارتی قانون‌گذار از قبل برای آن شرایط کلی را در نظر گرفته است.

ولی در عقود نامعین مثل قرارداد مشارکت در ساخت که یک قرارداد جدید محسوب می‌شود قانون‌گذار هیچ قانون و چارچوبی را برای آن در نظر نگرفته است.

همه‌چیز به طرفین و توافقات بستگی دارد.خب واضح است در این شرایط شما باید با علم و آگاهی کافی قرارداد مشارکت در ساخت را تنظیم کنید

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت اصولی که همه جوانب و ابعاد حقوقی در آن در نظر گرفته‌شده باشد کار هر مدیر قراردادی نیست. نیازمند یک شخص آموزش‌دیده و مسلط است.

در قرارداد مشارکت در ساخت به دلیل این‌که یک رابطه طولانی بین مالک و سازنده ایجاد می‌شود و از طرفی هم کار ساختمان‌سازی مقوله پیچیده و گسترده‌ای است به همین دلیل در زمان عقد مشارکت در ساخت همه مسائل را باید پیش ینی کرد.

به دلیل نبود علم و آگاهی کافی و لازم در مالکین و بسیاری از مشاورین و مدیران قرارداد املاک و تنظیم قراردادهای بی‌کیفیت همیشه خود را با دردسرهای مختلفی روبه‌رو می‌کنند.

در اکثر دفاتر املاک یک نمونه قرارداد چاپی که کاملاً برای طرفین دردسرساز خواهد بود تنظیم می‌شود به شما پیشنهاد می‌کنم هرگز چنین قراردادی را تنظیم نکنید که در صورت امضا آن مقصد شما دادگستری‌ها و شوراهای حل اختلاف است.

اهمیت آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

هنگامی‌که از قرارداد مشارکت در ساخت صحبت کنیم کسی اطلاعات درست‌وحسابی در این مورد ندارد البته این موضوع کاملاً طبیعی است چراکه این نوع از قراردادها چند سالی بیشتر نیست که رواج پیداکرده است.

قرارداد مشارکت در ساخت بسیار سودآور است مشاورین املاک کمیسیونی قابل‌توجه ای دریافت می‌کنند، مالکین متراژ ملک خود را بیشتر می‌کنند و خانه نوساز را تحویل می‌گیرند و سازندگان با استفاده از سرمایه و علم خود در ساخت‌وساز به سود خوبی را نصیب خود می‌کنند.

ولی اگر شما آموزشی در رابطه با تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ندیده باشید می‌تواند این وضعیت را برای شما به یک جهنم تبدیل کند. و ضررهای سنگینی را متحمل شوید.

در نگارش اجاره‌نامه اکثر اوقات مجبور به استفاده از کلمه‌هایی هستیم که یا عربی هستند یا ریشه عربی دارند و شما باید حتماً با این لغات آشنایی کامل پیدا کنید.

آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ساختمان ملک سیما:

ملک سیما برای علاقه‌مندان یک دوره آموزشی فوق‌العاده را آماده کرده است که پس از گذراندن این دوره شما کاملاً با نحوه تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت آشنا می‌شوید و می‌توانید با خیالی راحت قراردادهای مشارکت در ساخت را تنظیم کنید.

یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل در دفاتر املاک تنظیم صحیح و اصولی قرارداد مشارکت در ساخت است، هرروزه حجم عظیمی از مشکلات که مربوط به تنظیم مشارکت در ساخت است روانه شورای حل اختلاف و دادگاه‌ها می‌شود.

مراقب باشید باندانم کاری مشکلات فراوانی را به سمت دفتر املاک خود هدایت نکنید که منجر به باطل شدن پروانه کسب و جبران خسارات طرفین قرارداد گردد.

نکات حقوقی در تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ساختمان:

این اطمینان را به شما می‌دهیم که همه نکات حقوقی و حتی بیشتر ازآنچه لازم است را به شما آموزش دهیم آن‌هم به‌صورت کاربردی و با یک مثال فوق‌العاده که به‌خوبی با مثال گفته ارتباط برقرار کنید و یک تصویر ذهنی عالی نیز از آن داشته باشید.

تا دیگر نیازی به حفظ جملات قانونی نداشته باشید. تکرار می‌کنم قرار نیست حوصله شمارا با متن‌های قانونی سر ببریم، آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ملک سیما کاملاً کاربردی است.

قرار نیست به‌صورت پشت سرهم متن و نکات حقوقی را بازگو کنیم.

مطمئن باشید این نوع از آموزش‌ها اصلاً فایده‌ای ندارند و ما هم در ملک سیما این‌گونه آموزش نمی‌دهیم ما علاوه بر آموزش نکات حقوقی تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت  و کاربردهای هرکدام و ذکر یک مثال به شما به‌صورت خط به خط نحوه نوشتن مشارکت در ساخت را نیز آموزش می‌دهیم.

علاوه بر این نیز برای دانشجویان عزیز ملک سیما یک نمونه قرارداد مشارکت در ساخت تکمیل‌شده نیز قابل دانلود است که به‌خوبی با مهارت‌های قرارداد نویسی آشنا گردید.

نحوه تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

در قرارداد مشارکت در ساخت همه‌چیز نکات حقوقی نیست. نحوه تنظیم مشارکت در ساخت و جمله‌بندی‌ها نیز ازجمله ترفندهای مهم در قرارداد مشارکت در ساخت است

ما با آموزش خط به خط یک قرارداد از صفرتا صد را به شما آموزش می‌دهیم

کتاب راهنمای اموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت:

ملک سیما برای این‌که شما همیشه یک مرجع قابل مراجعه و تفکیک‌شده و جامع را در دسترس داشته باشید به همراه این دوره آموزشی یک کتاب راهنمای تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت پی‌دی‌اف را نیز در دسترس شما قرار می‌دهد.

که اگر در زمان تنظیم مشارکت در ساخت به مشکلی برخورید یا سؤالی داشتید بلافاصله بتوانید به کتاب مراجعه کنید و پاسخ سؤال خود را بگیرید.

دوره آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت در چند سطح است؟

ما در دوره جامع آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک همه سعی خود را کرده‌ایم که آموزش را از مقدماتی‌ترین نقطه تا فوق حرفه‌ای‌ترین آموزش‌ها ادامه دهیم.

این دوره آموزشی در 4 سطح است:

  1. مقدماتی

  2. متوسط

  3. حرفه‌ای

  4. فوق حرفه‌ای

و برخی از عناوین دوره:

  • مبانی آموزش‌های تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

  • آموزش گام‌به‌گام تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

  • نکات طلائی قرارداد نویسی

  • بایدها و نبایدهای مدیران قرارداد در نوشتن مشارکت در ساخت

  • اسرار و فنون استاد اتاق جلسه املاک

برای شرکت در دوره آموزش تنظیم مشارکت در ساخت ساختمان پیش‌نیازی وجود دارد:

خیر باید بگویم هیچ پیش‌نیازی لازم نیست ما از نقطه صفر آموزش‌ها را شروع می‌کنیم که حتی افراد مبتدی و کسانی که سابقه حضور در اتاق‌های جلسه و قرارداد را هم ندارند به‌خوبی به مهارت قرارداد نویسی مسلط شوند

در این دوره آموزشی چه چیزی آموزش داده نمی‌شود؟

در آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ملک سیما ما همه نکات حقوقی و ترفندها و مواردی که حتماً باید رعایت کنید را به‌صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد به صورتی که پس از پایان دوره شما کاملاً مسلط و آماده نوشتن یک قرارداد مشارکت در ساخت حرفه‌ای هستید.

اگر این دوره آموزشی را تهیه نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بدون شک اگر بدون علم و آگاهی کافی و لازم نسبت به تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت اقدام کنید خود و طرفین قرارداد را با ضررهای مالی سنگینی روبه‌رو خواهید کرد.

مطمئن باشید هیچ‌کس در حوزه قرارداد نویسی املاک با آزمون‌وخطا موفق نخواهد شد، آزمون‌وخطا در قرارداد نویسی می‌تواند به‌شدت برای شما و دفتر املاک شما دردسرساز شود.

مخاطبین این دوره آموزشی چه کسانی هستند؟

دوره آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت برای همه مشاوران املاک، مدیران رنج، مدیران قرارداد، صاحبان دفاتر املاک و سایر علاقه‌مندان به حوزه املاک و مستغلات و قرارداد نویسی املاک مناسب است.

این دوره آموزشی مناسب چه کسانی نیست؟

اگر فکر می‌کنید که شما قراردادهای بی‌نقصی تنظیم می‌کنید و به‌صورت کامل به قوانین مرتبط تسلط دارید این دوره آموزشی مناسب شما نیست.

اگر فکر می‌کنید که شما قراردادهای بی‌نقصی تنظیم می‌کنید و به‌صورت کامل به قوانین مرتبط تسلط دارید این دوره آموزشی مناسب شما نیست.

مراحل ثبت نام ملک سیما

There are no reviews yet.

Be the first to review “آموزش تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت”