تبلیغات

آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک

آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک

در این دوره قصد آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک راداریم همواره مهارت و فن مبایعه‌نامه نویسی برای هر مشاور املاک و از آن مهم‌تر مدیران قرارداد دفاتر املاک موردنیاز است، با ما همراه باشید

در دوره آموزش تنظیم مبایعه‌نامه دقیقاً به شما می‌گوییم که چه نکاتی را حتماً باید رعایت کنید که منجر به شکایت از تنظیم‌کننده قرارداد و دفتر املاک نگردد.

اهمیت تنظیم صحیح و اصولی مبایعه‌نامه مسکن:

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین وظایف مدیران قرارداد املاک تنظیم صحیح و اصولی مبایعه‌نامه است، چراکه اگر شخصی با این اصول خیلی مهم آشنا نباشد با دردسرهای بسیار بزرگ و خطرناکی روبه‌رو خواهد شد.

عدم تسلط کافی به تنظیم مبایعه‌نامه املاک قطعاً به ضرر همه است، چه شخصی که قرارداد را تنظیم کرده است، و چه طرفین قرارداد همگی متضرر خواهند شد.

جالب است بدانید در بعضی از مواقع نیز شخص تنظیم‌کننده مبایعه‌نامه ممکن است مجبور به جبران خسارات وارده به طرفین قرارداد مبایعه‌نامه گردد. پس نتیجه می‌گیریم نباید به‌سادگی از کنار این موضوع بسیار مهم گذشت.

کسانی که حتی کمی با قانون آشنایی دارند این نکته را خوب می‌دانند که هر لغت و کلمه‌ای که در مبایعه‌نامه استفاده کنیم می‌تواند مسیر قرارداد را عوض کند،

در نگارش مبایعه‌نامه اکثر اوقات مجبور به استفاده از کلمه‌هایی هستیم که یا عربی هستند یا ریشه عربی دارند و شما باید حتماً با این لغات آشنایی کامل پیدا کنید.

طرفین معامله برای عقد قرارداد مبایعه‌نامه نزد شما آمدند، آن‌ها قصد دارند به شما اعتماد کنند ولی سؤال‌های حقوقی مختلفی نیز در طول جلسه از شما خواهند پرسید که اگر شما با تسلط کافی به آن‌ها پاسخ ندهید ممکن است قرارداد شما پیچیده و از آن بدتر کلاً لغو بشود.

شما فرد تنظیم‌کننده قرارداد هستید پس تمام مسئولیت هم با شما است. و از صفرتا صد قرارداد را باید پاسخگو باشید اگر کوچک‌ترین اشتباهی انجام دهید همه انگشت‌ها به‌سوی شما است و باید پاسخگو باشید.

آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک ملک سیما:

ملک سیما برای علاقه‌مندان یک دوره آموزشی فوق‌العاده را آماده کرده است که پس از گذراندن این دوره شما کاملاً با نحوه تنظیم مبایعه‌نامه آشنا می‌شوید و می‌توانید با خیالی راحت قراردادهای مبایعه‌نامه را تنظیم کنید.

بدون این‌که نگران خطراتی احتمالی برای خریدار یا فروشنده، دفتر املاک و شما که قرارداد را تنظیم کرده‌اید باشید.

یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل در دفاتر املاک تنظیم صحیح و اصولی مبایعه‌نامه است، هرروزه حجم عظیمی از مشکلات که مربوط به تنظیم مبایعه‌نامه است روانه شورای حل اختلاف و دادگاه‌ها میشود.

مراقب باشید باندانم کاری مشکلات فراوانی را به سمت دفتر املاک خود هدایت نکنید که منجر به باطل شدن پروانه کسب و جبران خسارات طرفین قرارداد گردید.

نکات حقوقی در تنظیم مبایعه‌نامه املاک:

این اطمینان را به شما می‌دهیم که همه نکات حقوقی و حتی بیشتر ازآنچه لازم است را به شما آموزش دهیم آن‌هم به‌صورت کاربردی و با یک مثال فوق‌العاده که به‌خوبی با مثال گفته ارتباط برقرار کنید و یک تصویر ذهنی عالی نیز از آن داشته باشید.

تا دیگر نیازی به حفظ جملات قانونی نداشته باشید. تکرار می‌کنم قرار نیست حوصله شمارا با متن‌های قانونی سر ببریم، آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک ملک سیما کاملاً کاربردی است.

نحوه نگارش مبایعه‌نامه:

ما در این دوره آموزشی به‌صورت تصویری به شما آموزش می‌دهیم، اجازه دهید همین ابتدا به شما بگویم که خیالتان راحت، قرار نیست به‌صورت پشت سرهم متن و نکات حقوقی را بازگو کنیم.

مطمئن باشید این نوع از آموزش‌ها اصلاً فایده‌ای ندارند و ما هم در ملک سیما این‌گونه آموزش نمی‌دهیم ما علاوه بر آموزش نکات حقوقی تنظیم مبایعه‌نامه املاک و کاربردهای هرکدام و ذکر یک مثال به شما به‌صورت خط به خط نحوه نوشتن مبایعه‌نامه را نیز آموزش می‌دهیم.

علاوه بر این نیز برای دانشجویان عزیز ملک سیما یک نمونه مبایعه‌نامه تکمیل‌شده نیز قابل دانلود است که به‌خوبی با مهارت‌های قرارداد نویسی آشنا گردند.

کتاب راهنمای تنظیم مبایعه‌نامه:

ملک سیما برای این‌که شما همیشه یک مرجع قابل مراجعه و تفکیک‌شده و جامع را در دسترس داشته باشید به همراه این دوره آموزشی یک کتاب راهنمای تنظیم مبایعه‌نامه پی‌دی‌اف نیز در دسترس شما قرار می‌دهد.

که اگر در زمان تنظیم مبایعه‌نامه به مشکلی برخورید یا سؤالی داشتید بلافاصله بتوانید به کتاب مراجعه کنید و پاسخ سؤال خود را بگیرید.

دوره آموزش تنظیم مبایعه‌نامه در چند سطح است؟

ما در دوره جامع آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک همه سعی خود را کرده‌ایم که آموزش را از مقدماتی‌ترین نقطه تا فوق حرفه‌ای‌ترین آموزش‌ها ادامه دهیم.

این دوره آموزشی در 4 سطح است:

  1. مقدماتی

  2. متوسط

  3. حرفه‌ای

  4. فوق حرفه‌ای

و برخی از عناوین دوره:

  • مبانی آموزش‌های تنظیم مبایعه‌نامه املاک مبتدی

  • آموزش گام‌به‌گام تنظیم مبایعه‌نامه

  • نکات طلائی قرارداد نویسی

  • بایدها و نبایدهای مدیران قرارداد در نوشتن مبایعه‌نامه املاک

  • اسرار و فنون استاد اتاق جلسه املاک

برای شرکت در دوره آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک پیش‌نیازی وجود دارد:

خیر باید بگویم هیچ پیش‌نیازی لازم نیست ما از نقطه صفر آموزش‌ها را شروع می‌کنیم که حتی افراد مبتدی و کسانی که سابقه حضور در اتاق‌های جلسه و قرارداد را هم ندارند به‌خوبی به مهارت قرارداد نویسی مسلط شوند

در این دوره آموزشی چه چیزی آموزش داده نمی‌شود؟

در این دوره آموزشی تمرکز ما فقط بر موضوعات حقوقی و مهارت‌های نوشتن مبایعه‌نامه است و به‌هیچ‌عنوان قصد آموزش‌های مرتبط با جمع‌کردن قرارداد و حل اختلاف را نداریم و در آینده این آموزش نیز به ملک سیما اضافه می‌گردد.

اگر این دوره آموزشی را تهیه نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بدون شک اگر بدون علم و آگاهی کافی و لازم نسبت به تنظیم مبایعه‌نامه املاک اقدام کنید خود و طرفین قرارداد را با ضررهای مالی سنگینی روبه‌رو خواهید کرد.

مطمئن باشید هیچ‌کس در حوزه قرارداد نویسی املاک با آزمون‌وخطا موفق نخواهد شد، آزمون‌وخطا در قرارداد نویسی می‌تواند به‌شدت برای شما و دفتر املاک شما دردسرساز شود.

مخاطبین این دوره آموزشی چه کسانی هستند؟

دوره آموزش تنظیم مبایعه‌نامه برای همه مشاوران املاک، مدیران رنج، مدیران قرارداد، صاحبان دفاتر املاک و سایر علاقه‌مندان به حوزه املاک و مستغلات و قرارداد نویسی املاک مناسب است.

این دوره آموزشی مناسب چه کسانی نیست؟

اگر فکر می‌کنید که شما قراردادهای بی‌نقصی تنظیم می‌کنید و به‌صورت کامل به قوانین مرتبط تسلط دارید این دوره آموزشی مناسب شما نیست.

قرار نیست به یک هیولا بدجنس تبدیل شوید شما مهربان‌ترین هیولا پول‌ساز از بازار املاک ایران می‌شوید و درآمد سرشار را برای خود به ارمغان می‌آورید.

همین حالا با تهیه این دوره آموزشی می‌توانید به باشگاه هیولاهای ایران بپیوندید

مراحل ثبت نام ملک سیما

There are no reviews yet.

Be the first to review “آموزش تنظیم مبایعه‌نامه املاک”