تبلیغات

آموزش مشاور املاک – هیولا املاک شوید

آموزش مشاور املاک مبتدی تا فوق حرفه‌ای

آموزش مشاور املاک توسط ملک سیما شما را به هیولا املاک تبدیل خواهد کرد، اگر یک مشاور املاک تازه‌کار هستید یا حتی مدت‌ها است در این حوزه فعالیت می‌کنید و در فکر افزایش چندین برابری درآمد حلال خود از املاک هستید با ما همراه باشید.

آموزش مشاور املاک ملک سیما، هیولا املاک شوید

ما در دوره آموزشی مشاور املاک، از نقطه صفر آموزش املاک را شروع می‌کنیم و تا حدی آموزش را ادامه خواهیم داد که تمام فنون و ترفندها را به شما آموزش داده باشیم؛ و درنهایت به قولمان عمل کنیم و شمارا به هیولا املاک تبدیل کنیم.

با دوره آموزشی هیولا املاک شما می‌توانید بدون کوچک‌ترین تخصصی کار در املاک شروع کنید و آینده شغلی خود را متحول کنید و درآمدی سرشار را برای خود به ارمغان بیاورید،

خیلی از کسانی که حتی سال‌ها نیز در املاک فعالیت می‌کنند با کوچک‌ترین موج‌های منفی در بازار خود را می‌بازند و از خرابی‌های بازار و این‌که مشتری‌ها واقعی نیستند می‌گویند و در این شرایط بازهم بازار در دستان قدرتمند هیولاهای املاک ملک سیما است.

پس نتیجه می‌گیریم دوره آموزش مشاور املاک ملک سیما برای همه توصیه می‌شود

آموزش مشاور املاک حرفه ای

 • کسانی که تصمیم دارند در چند روز آینده سری به آگهی‌های استخدامی مشاور املاک بزنند و به‌زودی می‌خواهند در این حرفه فعالیت کنند.

 • مشاور املاک تازه‌کاری که به‌تازگی دریکی از املاک‌ها مشغول فعالیت شده‌اند و احساس می‌کنند که اطلاعات صحیحی از فعالیت در املاک ندارند و دوست دارند به یک فوق حرفه‌ای تبدیل شوند.

 • مشاور املاک حرفه‌ای که مدتی است جلسه و قراردادی را به ثمر نرسانده است و بااینکه همیشه خود را با جملاتی مثل بازار خراب است توجیه می‌کند ولی در خلوت خود می‌داند که در حال فریب خود است.

فکر نمی‌کنید شما که یک مشاور املاک حرفه‌ای هستید و مدتی است کمیسیونی دریافت نکرده‌اید در نقطه‌ای از فعالیت شما مشکلی بزرگ وجود دارد؟

دوره آموزش مشاور املاک هیولا املاک در چند سطح است؟

ما در دوره جامع آموزش املاک همه سعی خود را کرده‌ایم که آموزش را از مقدماتی‌ترین نقطه تا فوق حرفه‌ای‌ترین آموزش‌ها ادامه دهیم.

این دوره آموزشی در 4 سطح است:

 1. مقدماتی

 2. متوسط

 3. حرفه‌ای

 4. فوق حرفه‌ای

چرا دوره آموزش املاک ملک سیما:

هنگامی‌که به‌صورت همگانی اعلام کردم که قصد دارم تجربیات و ترفندهای چندین ساله خود را در رابطه با مشاورین املاک را به‌صورت همگانی منتشر کنم خیلی از همکاران و با لحن‌های عجیب‌وغریبی به من اعتراض کردند.

که چرا قصد انتشار این مطالب راداری؟ و حتی گفتند تو که درآمد خودت راداری چرا باید این آموزش‌ها را همه یاد بگیرند؟

خب شاید خیلی‌ها از انتشار این دوره ناراحت شوند و خیلی‌ها هم خوشحال، در جواب کسانی که ناراحت هستند میگویم رزق و روزی دست خداوند است و در جواب افراد خوشحال باید بگویم انتشار علم و دانش همیشه باعث پیشرفت همگانی است.

برخی از عناوین دوره:

 • مبانی آموزش‌های مشاور املاک مبتدی

 • آموزش گام‌به‌گام مشاور املاک

 • آموزش مشاور املاک حرفه ای و فوق حرفه ای

 • نکات طلائی مشاور املاک

 • بایدها و نبایدهای مشاورین املاک

 • اسرار و فنون استاد املاک

روند آموزشی مشاور املاک در این دوره:

در طی سال‌هایی که املاک داری کرده‌ام افراد مختلفی را مورد آزمایش قرار داده‌ام، جوان‌های مختلفی به دفترم مراجعه می‌کردند که حتی هنگام سخن گفتن صدای آن‌ها می‌لرزید و حتی جسارت سؤال پرسیدن را هنگام استخدام نداشتند.

ولی برای من همین‌که آن‌ها تا اتاق جلسه برای استخدام آمده بودند کافی بود. در مدتی کوتاه آن‌ها را به هیولاهای املاک تبدیل می‌کردم. هیولا مهربانی که با فعالیت اصولی خود سهم بزرگی از بازار را در دست خود گرفته بودند.

و برای خود و خانواده رزق و روزی حلال می‌بردند.

ذکر این نکته مهم است که اگر ما در ایران 80 میلیون انسان داریم به همان اندازه هم روش‌های مختلف برای رسیدن به موفقیت در بازار املاک ایران موجود است.

مشاوران املاک موفق (هیولاهای املاک) از یک روش یکتا که امتحان خودش را پس داده استفاده می‌کنند گاهی وقت‌ها حتی بدون این‌که خود بدانند.

ولی ما در این دوره آموزش مشاور املاک روشی را به شما آموزش می‌دهیم که برای یک‌عمر کافی است، سیستم ما بازار خراب نمی‌شناسد. پس با خیال راحت می‌توانید روی آموزش‌های ما حساب بازکنید.

برای شرکت در دوره آموزش مشاور املاک پیش‌نیازی وجود دارد:

خبر خوش این است که ما دوره آموزشی هیولا املاک را به نحوی طراحی کرده‌ایم که شما حتی بدون هیچ پیش‌نیازی به علم املاک مسلط شوید و بعد از پایان دوره فعالیت خودتان را شروع کنید و کمیسیون میلیونی دریافت کنید.

مخاطبین دوره آموزش مشاور املاک چه کسانی هستند؟

بدون شک همه‌کسانی که قصد افزایش دانایی و درآمد خود رادارند، مشاوران املاک، مدیران رنج، صاحبان دفاتر املاک و سایر علاقه‌مندان به حوزه املاک و مستغلات

در هیولا املاک چه چیزی آموزش داده نمی‌شود؟

ما در هیولا املاک به‌هیچ‌عنوان قصد آموزش قرارداد نویسی و نکات حقوقی را نداریم، آموزش‌های حقوقی املاک در دوره جداگانه برای علاقه‌مندان تهیه‌شده است و می‌توانید آن را نیز تهیه کنید

آموزش مشاور املاک و ورود به بازار کار:

همیشه شروع یک کسب‌وکار جدید قسمت سختی است چراکه شما از هیچ‌یک اطلاعات و فنون موردنیاز را نمی‌دانید، آن‌هم در حوزه‌ی تخصصی املاک که شما حتماً باید حجم زیادی از ترفندهای را بلد باشید.

شما به‌راحتی با تهیه این دوره آموزشی نکات لازم جهت ورود به بازار کار را نیز آموزش خواهید دید و به شما صد در صد کمک می‌کند که سرنوشت خود را همانند 80 درصد از کسانی که در املاک استخدام می‌شوند و بعد مدت کوتاهی دست‌خالی خداحافظی می‌کنند، نباشد.

این افراد بعد از مدت کوتاهی با دستانی خالی و غروری شکسته از املاک خداحافظی می‌کنند و یا دلیل عدم نتیجه‌گیری خود را آن املاک و مدیریت آن می‌دانند و مداوم در حال تغییر محل کار خود از این املاک به املاکی دیگر هستند و محل کار خود را مداوم عوض می‌کنند.

عده‌ای به دلیل نبود تخصص خیلی سریع از مسیر رفته در املاک دلسرد و ناامید می‌شوند و درنهایت می‌گویند من برای این شغل ساخته نشده‌ام.

با تهیه دوره آموزشی مشاورین املاک شما جزو افرادی هستید که باقدرت در این حرفه می‌مانند و آینده مالی خود را تغییر می‌دهند.

ورود به بازار کار

اگر این دوره آموزشی را تهیه نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در وضعیت فعلی خود باقی خواهد ماند و هیچ پیشرفتی در دانایی و درآمد خود نخواهی داشت و از هیولاهای املاک عقب خواهی ماند

این دوره آموزشی مناسب چه کسانی نیست؟

دوره آموزشی هیولا املاک مناسب کسانی نیست که فکر می‌کنند در حوزه املاک موفق هستند و در وضعیت فعلی خود قراردادهای متعددی را انجام می‌دهند و از درآمد فعلی خود راضی هستند.

به جمع هیولاهای املاک بپیوندید:

قرار نیست به یک هیولا بدجنس تبدیل شوید شما مهربان‌ترین هیولا پول‌ساز از بازار املاک ایران می‌شوید و درآمد سرشار را برای خود به ارمغان می‌آورید.

همین حالا با تهیه این دوره آموزشی می‌توانید به باشگاه هیولاهای ایران بپیوندید

مراحل ثبت نام ملک سیما

 1. سید علی صدر(خریدار محصول)

  من قبلا آموزش های قرارداد نویسی و سند خوانی را از استاد مقدسی دریافت کردم
  همین الان که اطلاع رسانی شد اومدم و در دوره آموزش مشاور املاک هم ثبت نام کردم
  فکر کنم فوق العاده باشه مثل همیشه
  بی صبرانه منتظر شروع آموزش ها هستم

Add a review